14 juni 2022
Voor in de agenda: Vrijwilligerfeest 2022

Het seizoen 2021-2022 zit er bijna op. We kunnen terugkijken op een mooi seizoen, waar we de bittere nasmaak van de twee coronaseizoenen goed hebben weg kunnen spoelen. Dit kon alleen maar dankzij de tomeloze energie en inzet van al onze vrijwilligers. Daarom willen wij hen bedanken met een speciaal Vrijwilligersfeest.
Graag zouden we alle vrijwilligers uitnodigen op zaterdag 2 juli 2022 van 16.00 uur tot 20.00 uur in de kantine van Excelsior Maassluis. Onder het genot van een hapje en drankje kunnen we nog even terugblikken op de mooie momenten van dit seizoen. Het feestje is specifiek voor de vrijwilligers zelf. Partners en kinderen zien we graag de volgende keer weer.
Graag zouden we aan alle vrijwilligers vragen of ze onderstaand formulier in willen vullen. Óók als je 2 juli niet aanwezig bent of kunt zijn.