Speelschema 2e divisie 2016-2017 (onder voorbehoud)

Selectie Staf 2e divisie Wedstrijden competitie en beker Excelsior M 1 Speelschema 2e divisie totaal Topscorers
Wedstrijddag 1 13/14-08-16 Wedstrijddag 2 20/21-08-16
Sparta Jong - AZ Jong 1 - 3 TEC - Sparta Jong 2 - 2
Twente FC Jong - AFC 1 - 2 Vitesse Jong - Twente FC Jong 1 - 3
Katwijk - TEC 3 - 1 AZ Jong - Katwijk 0 - 0
Lienden FC - Vitesse Jong 2 - 1 Kon.HFC - Lienden FC 1 - 1
Excelsior M - VVSB 2 - 0 UNA - Excelsior M 2 - 1
HHC Hardenberg - GVVV 1 - 2 Spakenburg - HHC Hardenberg 1 - 1
Barendrecht - Spakenburg 3 - 5 GVVV - Barendrecht 0 - 0
Treffers, de - UNA 2 - 2 AFC - Treffers, de 3 - 2
Kozakken Boys - Kon.HFC 2 - 2 VVSB - Kozakken Boys 1 - 4
Wedstrijddag 3 27/28-08-16 Wedstrijddag 4 03/04-09-16
Twente FC Jong - TEC 2 - 3 Sparta Jong - Barendrecht 1 - 3
Lienden FC - VVSB 0 - 2 Katwijk - HHC Hardenberg 3 - 3
Excelsior M - GVVV 1 - 1 Spakenburg - Twente FC Jong 5 - 0
Treffers, de - Spakenburg 1 - 0 UNA - Lienden FC 0 - 4
Kozakken Boys - AZ Jong 2 - 4 AZ Jong - Excelsior M 3 - 2
Vitesse Jong - AFC 4 - 2 GVVV - Treffers, de 3 - 1
Kon.HFC - UNA 0 - 2 TEC - Kozakken Boys 0 - 2
HHC Hardenberg - Sparta Jong 0 - 0 VVSB - Vitesse Jong 3 - 1
Barendrecht - Katwijk 2 - 2 AFC - Kon.HFC 3 - 1
Wedstrijddag 5 10/11-09-16 Wedstrijddag 6 17/18-09-16
Twente FC Jong - Barendrecht 0 - 0 Sparta Jong - Excelsior M 2 - 1
Lienden FC - GVVV 1 - 2 Katwijk - Kozakken Boys 0 - 0
HHC Hardenberg - TEC 0 - 3 GVVV - Twente FC Jong 0 - 0
Treffers, de - AZ Jong 0 - 0 Spakenburg - Lienden FC 4 - 2
Vitesse Jong - Spakenburg 2 - 2 Barendrecht - HHC Hardenberg 2 - 2
Kon.HFC - VVSB 0 - 0 TEC - Treffers, de 0 - 2
Kozakken Boys - Sparta Jong 2 - 0 UNA - Vitesse Jong 1 - 5
Excelsior M - Katwijk 0 - 0 AZ Jong - Kon.HFC 5 - 1
AFC - UNA 2 - 2 VVSB - AFC 3 - 2
Wedstrijddag 7 24/25-09-16 Wedstrijddag 8 01/02-10-16
Twente FC Jong - VVSB 0 - 2 Sparta Jong - Twente FC Jong 4 - 2
Excelsior M - Barendrecht 1 - 0 Katwijk - Treffers, de 2 - 2
Vitesse Jong - GVVV 4 - 1 Barendrecht - Kozakken Boys 2 - 0
Kon.HFC - Spakenburg 5 - 1 Spakenburg - AFC 1 - 2
UNA - AZ Jong 2 - 0 HHC Hardenberg - Lienden FC 0 - 1
Treffers, de - Sparta Jong 3 - 3 TEC - Excelsior M 0 - 2
Lienden FC - Katwijk 0 - 2 AZ Jong - Vitesse Jong 5 - 0
Kozakken Boys - HHC Hardenberg 4 - 1 GVVV - Kon.HFC 3 - 1
AFC - TEC 4 - 1 VVSB - UNA 3 - 2
Wedstrijddag 9 08/09-10-16 Wedstrijddag 10 15/16-10-16
Twente FC Jong - AZ Jong 2 - 3 Sparta Jong - Lienden FC 2 - 2
Lienden FC - Barendrecht 2 - 0 HHC Hardenberg - Treffers, de 1 - 3
Excelsior M - HHC Hardenberg 3 - 0 Barendrecht - Kon.HFC 3 - 3
Treffers, de - Kozakken Boys 1 - 1 Spakenburg - UNA 1 - 1
Kon.HFC - TEC 1 - 0 GVVV - VVSB 2 - 0
UNA - GVVV 1 - 4 Katwijk - Twente FC Jong 0 - 1
Vitesse Jong - Sparta Jong 4 - 3 Kozakken Boys - Excelsior M 0 - 3
AFC - Katwijk 1 - 1 TEC - Vitesse Jong 1 - 2
VVSB - Spakenburg 4 - 4 AZ Jong - AFC 2 - 2
Wedstrijddag 11 29/30-10-16 Wedstrijddag 12 05/06-11-16
Twente FC Jong - HHC Hardenberg 0 - 1 Sparta Jong - Kon.HFC 2 - 2
Lienden FC - Excelsior M 1 - 1 Katwijk - VVSB 1 - 0
Spakenburg - GVVV 0 - 1 Excelsior M - Treffers, de 0 - 0
VVSB - AZ Jong 0 - 3 HHC Hardenberg - Vitesse Jong 3 - 1
AFC - Sparta Jong 3 - 2 Barendrecht - UNA 4 - 1
Kon.HFC - Katwijk 3 - 4 Kozakken Boys - Twente FC Jong 2 - 0
Treffers, de - Barendrecht 1 - 2 TEC - Lienden FC 2 - 1
Vitesse Jong - Kozakken Boys 1 - 3 AZ Jong - Spakenburg 5 - 0
UNA - TEC 1 - 2 GVVV - AFC 1 - 3
Wedstrijddag 13 12/13-11-16 Wedstrijddag 14 19/20-11-16
Twente FC Jong - Excelsior M 1 - 2 Twente FC Jong - UNA 1 - 3
Lienden FC - Treffers, de 2 - 2 Lienden FC - AFC 1 - 1
GVVV - AZ Jong 1 - 4 Excelsior M - Spakenburg 1 - 1
VVSB - Sparta Jong 3 - 3 HHC Hardenberg - AZ Jong 1 - 1
UNA - Katwijk 2 - 2 Barendrecht - TEC 5 - 0
Kon.HFC - HHC Hardenberg 1 - 0 Treffers, de - VVSB 2 - 1
Vitesse Jong - Barendrecht 0 - 2 Kozakken Boys - GVVV 2 - 3
AFC - Kozakken Boys 1 - 4 Vitesse Jong - Kon.HFC 2 - 0
Spakenburg - TEC 5 - 0 Katwijk - Sparta Jong 4 - 1
Wedstrijddag 15 26/27-11-16 Wedstrijddag 16 03/04-12-16
Sparta Jong - UNA 4 - 0 Spakenburg - Sparta Jong 4 - 3
Katwijk - Vitesse Jong 3 - 0 Lienden FC - Twente FC Jong 1 - 1
Excelsior M - Kon.HFC 0 - 3 GVVV - Katwijk 1 - 0
HHC Hardenberg - AFC 1 - 0 Vitesse Jong - Excelsior M 0 - 2
Barendrecht - VVSB 1 - 1 VVSB - HHC Hardenberg 1 - 0
Kozakken Boys - Spakenburg 4 - 3 AFC - Barendrecht 3 - 0
TEC - GVVV 4 - 2 Kon.HFC - Treffers, de 1 - 2
Treffers, de - Twente FC Jong 2 - 1 UNA - Kozakken Boys 5 - 2
AZ Jong - Lienden FC 2 - 0 AZ Jong - TEC 5 - 1
Wedstrijddag 17 10/11-12-16 Wedstrijddag 18 17/18-12-16
Sparta Jong - GVVV 3 - 1 AZ Jong - Sparta Jong 2 - 3
Twente FC Jong - Kon.HFC 1 - 1 AFC - Twente FC Jong 4 - 0
Katwijk - Spakenburg 1 - 0 TEC - Katwijk 3 - 4
Excelsior M - AFC 1 - 1 Vitesse Jong - Lienden FC 2 - 1
HHC Hardenberg - UNA 2 - 1 VVSB - Excelsior M 2 - 0
Barendrecht - AZ Jong 1 - 3 GVVV - HHC Hardenberg 0 - 0
Treffers, de - Vitesse Jong 3 - 2 Spakenburg - Barendrecht 2 - 1
TEC - VVSB 0 - 6 UNA - Treffers, de 1 - 5
Kozakken Boys - Lienden FC 2 - 3 Kon.HFC - Kozakken Boys 4 - 0
Wedstrijddag 19 14/15/16-01-17 Wedstrijddag 20 21/22-01-17
Sparta Jong - TEC 2 - 2 Sparta Jong - HHC Hardenberg 1 - 1
Twente FC Jong - Vitesse Jong 1 - 5 Katwijk - Barendrecht 0 - 2
Katwijk - AZ Jong 0 - 2 TEC - Twente FC Jong 3 - 0
Lienden FC - Kon.HFC 0 - 2 VVSB - Lienden FC 0 - 5
Excelsior M - UNA 3 - 4 GVVV - Excelsior M 1 - 4
HHC Hardenberg - Spakenburg 2 - 0 Spakenburg - Treffers, de 3 - 4
Barendrecht - GVVV 2 - 0 AZ Jong - Kozakken Boys 2 - 0
Treffers, de - AFC 0 - 2 AFC - Vitesse Jong 2 - 6
Kozakken Boys - VVSB 2 - 2 UNA - Kon.HFC 0 - 1
Wedstrijddag 21 28/29-01-17 Wedstrijddag 22 04/05-02-17
Twente FC Jong - GVVV 3 - 1 Sparta Jong - Kozakken Boys 1 - 2
Lienden FC - Spakenburg 4 - 1 Katwijk - Excelsior M 0 - 2
HHC Hardenberg - Barendrecht 1 - 0 UNA - AFC 2 - 2
Treffers, de - TEC 2 - 2 Barendrecht - Twente FC Jong 1 - 1
Vitesse Jong - UNA 2 - 3 GVVV - Lienden FC 2 - 1
Kon.HFC - AZ Jong 0 - 1 TEC - HHC Hardenberg 2 - 0
AFC - VVSB 1 - 3 AZ Jong - Treffers, de 4 - 2
Excelsior M - Sparta Jong 1 - 1 Spakenburg - Vitesse Jong 2 - 2
Kozakken Boys - Katwijk 4 - 0 VVSB - Kon.HFC 3 - 0
Wedstrijddag 23 11/12-02-17 Wedstrijddag 24 18/19/20-02-17
Twente FC Jong - Katwijk 0 - 1 Sparta Jong - Vitesse Jong 2 - 1
Excelsior M - Kozakken Boys 1 - 1 Katwijk - AFC 1 - 0
Vitesse Jong - TEC 3 - 1 Spakenburg - VVSB 1 - 1
AFC - AZ Jong 0 - 1 AZ Jong - Twente FC Jong 1 - 0
Lienden FC - Sparta Jong 3 - 0 Barendrecht - Lienden FC 2 - 2
Treffers, de - HHC Hardenberg 3 - 0 HHC Hardenberg - Excelsior M 0 - 3
Kon.HFC - Barendrecht 4 - 1 Kozakken Boys - Treffers, de 1 - 0
UNA - Spakenburg 1 - 0 TEC - Kon.HFC 2 - 0
VVSB - GVVV 3 - 3 GVVV - UNA 5 - 1
Wedstrijddag 25 04/05-03-17 Wedstrijddag 26 11/12-03-17
Sparta Jong - Katwijk 2 - 1 Twente FC Jong - Spakenburg 1 - 1
UNA - Twente FC Jong 3 - 1 Lienden FC - UNA 2 - 1
AFC - Lienden FC 1 - 3 Excelsior M - AZ Jong 0 - 2
Spakenburg - Excelsior M 2 - 1 Treffers, de - GVVV 4 - 0
AZ Jong - HHC Hardenberg 1 - 1 Kozakken Boys - TEC 3 - 1
TEC - Barendrecht 1 - 1 Vitesse Jong - VVSB 0 - 4
VVSB - Treffers, de 4 - 4 Kon.HFC - AFC 2 - 0
GVVV - Kozakken Boys 2 - 1 Barendrecht - Sparta Jong 1 - 6
Kon.HFC - Vitesse Jong 3 - 1 HHC Hardenberg - Katwijk 2 - 1
Wedstrijddag 27 18/19-03-17 Wedstrijddag 28 25/26-03-17
Sparta Jong - Treffers, de 3 - 1 Lienden FC - HHC Hardenberg 1 - 1
Katwijk - Lienden FC 4 - 0 Excelsior M - TEC 1 - 4
HHC Hardenberg - Kozakken Boys 3 - 3 Vitesse Jong - AZ Jong 2 - 2
TEC - AFC 1 - 0 Kon.HFC - GVVV 1 - 1
VVSB - Twente FC Jong 2 - 1 UNA - VVSB 3 - 1
Barendrecht - Excelsior M 0 - 2 Twente FC Jong - Sparta Jong 0 - 3
GVVV - Vitesse Jong 1 - 0 Treffers, de - Katwijk 2 - 2
Spakenburg - Kon.HFC 1 - 2 Kozakken Boys - Barendrecht 1 - 3
AZ Jong - UNA 5 - 0 AFC - Spakenburg 2 - 1
Wedstrijddag 29 01/02-04-17 Wedstrijddag 30 08/09-04-17
Sparta Jong - AFC 3 - 1 Twente FC Jong - Kozakken Boys 0 - 3
Katwijk - Kon.HFC 1 - 0 Lienden FC - TEC 0 - 1
Barendrecht - Treffers, de 2 - 2 Spakenburg - AZ Jong 1 - 0
Kozakken Boys - Vitesse Jong 4 - 2 AFC - GVVV 1 - 1
TEC - UNA 2 - 1 Kon.HFC - Sparta Jong 1 - 1
HHC Hardenberg - Twente FC Jong 1 - 2 VVSB - Katwijk 0 - 0
Excelsior M - Lienden FC 2 - 2 Treffers, de - Excelsior M 2 - 0
GVVV - Spakenburg 2 - 2 Vitesse Jong - HHC Hardenberg 4 - 2
AZ Jong - VVSB 7 - 0 UNA - Barendrecht 2 - 3
Wedstrijddag 31 22/23-04-17 Wedstrijddag 32 29/30-04-17
Sparta Jong - VVSB 3 - 3 Twente FC Jong - Treffers, de 4 - 1
Katwijk - UNA 2 - 3 Lienden FC - AZ Jong 1 - 0
HHC Hardenberg - Kon.HFC 1 - 1 UNA - Sparta Jong 3 - 1
Barendrecht - Vitesse Jong 3 - 1 Vitesse Jong - Katwijk 1 - 2
Kozakken Boys - AFC 4 - 0 Kon.HFC - Excelsior M 1 - 2
TEC - Spakenburg 2 - 2 AFC - HHC Hardenberg 2 - 4
Excelsior M - Twente FC Jong 1 - 1 VVSB - Barendrecht 1 - 2
Treffers, de - Lienden FC 4 - 0 Spakenburg - Kozakken Boys 1 - 2
AZ Jong - GVVV 3 - 1 GVVV - TEC 0 - 3
Wedstrijddag 33 06/07-05-17 Wedstrijddag 34 13/14-05-17
Sparta Jong - Spakenburg 1 - 3 Lienden FC - Kozakken Boys 2 - 0
Twente FC Jong - Lienden FC 0 - 1 GVVV - Sparta Jong 2 - 5
Katwijk - GVVV 3 - 1 Kon.HFC - Twente FC Jong 0 - 1
Excelsior M - Vitesse Jong 5 - 2 Spakenburg - Katwijk 1 - 2
HHC Hardenberg - VVSB 3 - 1 AFC - Excelsior M 3 - 1
Barendrecht - AFC 1 - 4 UNA - HHC Hardenberg 1 - 2
Treffers, de - Kon.HFC 3 - 1 AZ Jong - Barendrecht 2 - 2
Kozakken Boys - UNA 3 - 0 Vitesse Jong - Treffers, de 2 - 2
TEC - AZ Jong 0 - 2 VVSB - TEC 2 - 2