| 10-3-12 | Boogie Night |
| 17-5-12 | Jeugdkamp |
| 31-5-12 | Familiedagen |
| 1-6-12 | Familiedagen |
| 2-6-12 | Familiedagen |

Excelsior M - Achilles V.
Zaterdag 18 februari
Aanvang: 14.30 uur
Hoofdklasse B
Geplaatst door redactie op 7 September, 2010 - 14:41
Op 23 september organiseert Excelsior M voor haar businessclubleden, andere ondernemers en overige belangstellenden uit Maassluis en omstreken een galadiner. Met dit galadiner en de hieraan gekoppelde veiling willen we geld genereren voor de actie “Samen Bouwen”. Het is de bedoeling om in het seizoen 2010/2011 de kleedkamers en kantine van Excelsior een facelift te geven zodat we weer een aantal jaar vooruit kunnen. Hier is veel geld voor nodig.
We willen echter niet alleen geld voor onszelf bij elkaar sparen en hebben we er voor gekozen om 10% van de opbrengst te doneren aan de Stichting Breathe (www.stichtingbreathe.nl) . Deze stichting heeft als missie om de leefsituatie van kinderen te verbeteren en ik verwijs u graag naar de website voor meer informatie. Samen met de Stichting Breathe kiezen we een concreet project. We denken bijvoorbeeld aan de bouw van een sportzaal bij een van de scholen die door Stichting Breathe geadopteerd is. We zullen u hier snel nader over informeren.
Het galadiner zal plaatsvinden bij Restaurant de Ridderhof en u bent dus verzekerd van een fantastisch diner. Daarnaast hebben we veel interessante objecten om te veilen. Zo hebben we de beschikking over het shirt van Giovanni van Bronckhorst dat hij heeft gedragen in zijn laatste competitiewedstrijd van Feyenoord. Wat de andere objecten zijn houden we nog even als verrassing.
We kunnen maximaal 120 gasten uitnodigen voor dit diner. De kosten zijn 150 euro per couvert en u kunt natuurlijk ook een tafel reserveren. Op dit moment zijn er al 6 tafels van 10 personen gereserveerd dus u moet snel zijn om te voorkomen dat er geen plaats meer is.
Voor vragen en aanmeldingen kunt u terecht bij:
Gert-Jan Bunt
gert-jan.bunt@telfort.nl
06-15066255
© V.V. Excelsior Maassluis