Programma t/m

29 september
Ga naar uitslagen
Ga naar toernooien jeugd
Indeling categorieƫn.
Wijzigingen zijn in het rood aangegeven.
Bijgewerkt op 19 sep 16:24 uur.
.
Programma zaal
Datum Team Sporthal Tijd Wedstrijdnr. Wedstrijd Opm./Scheidsrechter
20-09 1 Oliveo-hal (Pijnacker) 20:00 1872 Oliveo 1 - Excelsior M 1 A.J. Kaptein
25-09 1 W.Smithal (Maassluis) 20:00 6695 Excelsior M 1 - MVV '27 1 A. (Alex) Pronk
.
Programma veld
Datum Team Aanwezig Tijd Wedstrijdnr. Wedstrijd Opm./Scheidsrechter
19-09 1 trainer 20:00 Oefen Excelsior M 1 - vv Smitshoek 1 R. Westhoff
20-09 6 20:00 23073 Excelsior M 6 - Melissant 2 Trainer/Speler
20-09 VE1 20:00 24170 Excelsior M VE1 - Hellevoetsluis VE1 Trainer/Speler
20-09 VR1 trainer 20:00 24366 Dilettant VR1 - Excelsior M VR1
23-09 1 15:30 634 Excelsior M 1 - Kon. HFC
23-09 2 11:30 31752 Excelsior M 2 - Noordwijk 2 W. Brouwer
23-09 3 12:45 32291 Excelsior M 3 - Verburch 3 H.R. Linger
23-09 4 12:30 58459 VDL 4 - Excelsior M 4
23-09 5 13:30 59333 Excelsior M 5 - CION 4 J. Dhanai
23-09 6 15:15 58775 Excelsior M 6 - Deltasport 6 Speler/Trainer
23-09 VE1 15:00 58354 DSVP VE1 - Excelsior M VE1
23-09 VE2 14:30 59186 Semper Altius VE4 - Excelsior M VE2
23-09 VR1 trainer 12:45 59104 Excelsior M VR1 - DVO '32 VR1 M. Mastenbroek
23-09 JO19-1 trainer 15:00 3930 Excelsior M JO19-1 - OJC ROSMALEN JO19-1 B.H.J.M. van Kalmthout
23-09 JO19-2 trainer 10:30 18577 Excelsior M JO19-2 - Quick Boys JO19-2 G.J.P. v.d. Meijs
23-09 JO19-3 15:15 16:00 59351 Excelsior M JO19-3 - Den Hoorn JO19-4 V. Bakkenes
23-09 JO17-1 trainer 12:45 4084 Alexandria'66 JO17-1 - Excelsior M JO17-1 M. Kurt
23-09 JO17-2 trainer 13:00 35511 Victoria'04 JO17-1 - Excelsior M JO17-2 A. Hentzen
23-09 JO15-1 trainer 09:45 19487 Jodan Boys JO15-1 - Excelsior M JO15-1 M. Mulder
23-09 JO15-2 trainer 14:30 36815 Spijkenisse JO15-4 - Excelsior M JO15-2
23-09 JO15-3 07:45 08:30 36852 Excelsior M JO15-3 - MVV '27 JO15-2 J. Bakkenes
23-09 JO15-4 10:00 11:00 35447 Victoria'04 JO15-3 - Excelsior M JO15-4
23-09 MO15-1 trainer 10:15 59255 Meeuwenplaat MO15-1 - Excelsior M MO15-1
23-09 JO13-1 trainer 08:30 20195 Excelsior M JO13-1 - Feyenoord JO11-1 M. Mastenbroek
23-09 JO13-2 trainer 08:30 36444 Excelsior M JO13-2 - Nieuwenhoorn JO13-1 Prins, T.
23-09 JO13-4 10:00 10:45 36443 Excelsior M JO13-4 - LYRA JO13-7 V. Bakkenes
23-09 JO11-1 trainer 00:00 36691 Smitshoek JO11-1 - Excelsior M JO11-1 Vervallen
23-09 JO11-2 trainer 08:30 36667 Excelsior M JO11-2 - HVC'10 JO11-1 S. Sambre
23-09 JO11-3 09:30 10:30 35216 VDL JO11-3 - Excelsior M JO11-3
23-09 JO11-4 07:45 09:00 35943 Quintus JO11-3 - Excelsior M JO11-4
23-09 MO11-1 10:00 10:45 59370 Excelsior M MO11-1 - DVV09 MO11-1 JO19-3
23-09 JO10-1 10:00 10:45 35681 Excelsior M JO10-1 - Betr.Spartaan JO10-1 S. Sambre
23-09 JO10-2 07:00 08:30 35340 Binnenmaas JO10-1 - Excelsior M JO10-2 Essen, S.L.A. van
23-09 JO09-1 trainer 08:30 59441 Excelsior M JO09-1 - Excelsior'20 JO09-1 JO15-sel
23-09 JO09-2 trainer 08:30 58607 MVV '27 JO09-1 - Excelsior M JO09-2
23-09 JO09-3 11:15 12:00 59440 Excelsior M JO09-3 - s Gravenz. JO09-6 JO15-sel
23-09 JO09-4 07:45 08:30 59439 Excelsior M JO09-4 - Full Speed JO09-4 JO15-sel
23-09 JO08-1 08:30 09:45 58102 Smitshoek JO08-3 - Excelsior M JO08-1
23-09 JO08-2 07:30 08:30 58109 Rozenburg JO08-2 - Excelsior M JO08-2
23-09 Mini 09:15 10:00 Training Excelsior M Mini - Training
25-09 JO17-2 trainer 20:00 Oefen DSO JO17-2 - Excelsior M JO17-2
26-09 3 20:00 20630 Deltasport 2 - Excelsior M 3 Nieuw
27-09 5 19:30 23656 Excelsior M 5 - Vierpolders 3
27-09 JO17-1 trainer 19:00 Oefen Excelsior M JO17-1 - VFC JO17-1
27-09 JO10-1 trainer 18:30 Oefen Excelsior M JO10-1 - Spijkenisse JO10-1