SINDS 1918

Senioren

//Senioren
Senioren2018-02-10T20:21:53+00:00

Senioren Excelsior Maassluis

Excelsior M 2
Excelsior M 3
Excelsior M 4
Excelsior M 5
Excelsior M 6
Excelsior M Veteranen 1
Excelsior M VEteranen 2

Excelsior M 2

Spelers

Gunay Asil, Reilly Bakboord, Ahmet Demirtas, Paul Dorsman, Zackaria Doumajd, Jardel Drenthe, Tobi Fasanya, Giovanni da Fonseca, Lars van Gastel, Yunus Gulnar, Laurens Huurman, Nour-Eddine Kasmi, Kick Kerklaan, Amar Klepo, Ricardo Lodder, Yasin Mazlum, Redouan Omar Ouali, Menno Roodenburg, Rick van der Struis, Nebi Tiryakioglu.

Trainers

John Baven, Huseyin Kozan, Atinc Gungor (elftalleider), Mario Libardi (sportverzorger).

Stand

Hoofdklasse A

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

Hoofdklasse A

Alle uitslagen

Programma

Hoofdklasse A

Programma komende weken

Excelsior M 3

Spelers

Bas van Eijmeren, Thomas Fortuin, Jesse van Gasstel, Christian Grootscholten, Joey Huijser, Christepher Isenia, Robin Jongmans, Jasper Koogje, Niels Koogje, Remco Kraijo, Robbie Lamers, Robert van Mierlo, Koen van der Pol, Barry Steenbergen, Arnoud van der Velde, Erik Verboon, Fabian Vermeer, Dani van Zijl.

Trainers

Fred Kraijo, Ruud van der Velde en John van Zanten

Stand

3e klasse E

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

3e klasse E

Alle uitslagen

Programma

3e klasse E

Programma komende weken

Excelsior M 4

Spelers

Rick Andreae, Johan Bruins, Ronald Bruins, Bertwin van ’t Hoff, Peter Jan Kik, Andries Klaassen, Nino van Leeuwen, Maurits Moerman, Lennard Montizaan, Peter Moolenaar, Paul Reusink, Rene Reusink, Richard Scherpenzeel, Rob vd Velde, Arie Versteeg, Koen van Vliet, Bastiaan Vooijs, Sem Weeke, Leslie Zohlandt

Trainers

Hasso Weeke

Stand

5e klasse 02

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

5e klasse 02

Alle uitslagen

Programma

5e klasse 02

Programma komende weken

Excelsior M 5

Spelers

Dick van Eijmeren, Kevin den Elzen, Juri van Es, Erik Fastl, Maurice de Gier, Gerard van Hoeven, Robin van Hoeven, Sean van Hoeven, Gilbert Hoogendam, Stef Kluiters, Jorrit de Koeijer, Martijn Krabbendam, Remco Langedijk, Gerald van Manen, Marcel Marks, Chris van Meggelen, Flip van Meggelen, Roy Nagtegaal, Arjan Plomp, Tom van Rest, Marco Veen, Lennard van der Water, Tom Wever.

Trainer

Arie Herlaar

Stand

6e klasse 07

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

6e klasse 07

Alle uitslagen

Programma

6e klasse 07

Programma komende weken

Excelsior M 6

Spelers

Peter Ammeraal, Jordi Berkepeis, Lennard van Hoeven, C. van ’t Hoff, Mathijs van ’t Hoff, P. van ’t Hoff, Romano Meijboom, Wijnand de Reeder, Ronald Ruijgrok, Harmjan Schilperoort, Marcel Smolders, A.A. Termorshuizen, Lennard Visser, G.J. Wassink, S. Wissenburg.

Trainers

Stand

6e klasse 07

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

6e klasse 07

Alle uitslagen

Programma

6e klasse 07

Programma komende weken

Excelsior M VE1

Spelers

Ian Bell, Han van Berkel, Nico Breedveld, Steven Dijk, Joey de Groot, Remco Jansen, Ment de Jong, Oscar Laguna Burgos, Edwin Marijs, Hans Jörgen Nicolai, Fouad Oulad Elhadj, Frank Rasens, Richard Rasens, Peter Ringelberg, Martijn van der Sar, Jim Stolk, Robert Visser, Chiel van der Wal, Timo Wiegmann, Patrick van Witzenburg

Trainers

Stand

1e klasse 2

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

1e klasse 2

Alle uitslagen

Programma

1e klasse 2

Programma komende weken

Excelsior M VE2

Spelers

Yahia el Azzouti, Maarten Bergwerff, Erwin Brokx, Ruud Diepstraten, Ruud Fortuin, Arjan van der Hoff, Abdul Ikajouen, Carlo Koole, Peter Korpershoek, Harald Lourens, Wouter de Nie, Diego Romeo, Mark Rommens, Atalay Sahin, Karim Talhaoui, Willem van den Thoorn, Marco Vroombout.

Trainers

Stand

Periode 1

Periode 2

Periode 3

Uitslagen

Alle uitslagen

Programma

Programma komende weken

Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met onze cookies. Oké